Την γιορτή και τα γενέθλια του είχε την Τετάρτη ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας.
Ο κύριος Χριστοδουλίδης γιόρτασε εις διπλούν και ανάμεσα στις δεκάδες ευχές που έλαβε ήταν και αυτή της κόρης του Δέσποινας, η οποία δημοσίευσε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και συγκεκριμένα στο Instagram μια στιγμή τους από εξόρμηση στα χιόνια.
Η λεζάντα της φωτογραφίας έγραφε: «loveupapaki».
Να ευχηθούμε και εμείς με τη σειρά μας χρόνια πολλά!