Η αγωνία και η σκέψη μας στον μικρό Λούκα, η ευχή του πατέρα του ευχή μας
Την ονομαστική του γιορτή είχε χθες ο πατέρας του μικρού Λούκα που παλεύει με την λευχαιμία ο οποίος αυτό το διάστημα βρίσκεται στη Γερμανία και θα δώσει για άλλη μια φορά τον δικό του αγώνα.
Ο κύριος Ανδρέας επι ευκαιρία της ονομαστικής του γιορτής ευχήθηκε η γιορτή του Αποστόλου Ανδρέα να φέρει την υγεία και να γυρίσει ο μικρός νικητής σπίτι τους!!
Τους το ευχόμαστε ολόψυχα!!