Τα πυρά του εξαπέλυσε ο Οδυσσεασ Μιχαηλιδης για το parody account
Ο Γενικός Ελεγκτής, δημοσίευσε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης του τον λόγο που απαντά και αντεπιτιθεται στις επιθέσεις που δέχεται από το συγκεκριμένο λογαριασμό.
Ο κ. Μιχαηλίδης, τονίζει μάλιστα ότι προκειται για πολιτικό πρόσωπο.
Διαβάστε την ανάρτηση του:
«Ως γνωστό, η προπαγάνδα υπό μορφή σάτιρας είναι παλαιόθεν εκ των πλέον αποτελεσματικών μορφών της. Αυτός είναι ο λόγος που απαντώ στο πρόσωπο/πολιτικό πίσω από τα 3+ βρώμικα account. Το οποίο, αφού πρώτα οι αναρτήσεις ουσίας εναντίον μου απαντήθηκαν και αποδείχθηκαν αήθεις και ψευδείς, συνεχίζει απλώς να εξυβρίζει προσπαθώντας να εξευτελίσει την προσωπικότητά μου.
Η ανάρτηση αυτή είναι απάντηση στους πραγματικούς και όψιμους φίλους που εισηγούνται πως δεν πρέπει να ασχολούμαι με ένα parody. Η κοινωνία θα πρέπει να αντιληφθεί ότι πρόκειται για πρόσωπό με ατζέντα, που ηγείται ομάδας και το οποίο αηθώς, αισχρά και χωρίς όρια προσπαθεί να καταστρέψει όποιον βρέθηκε στο παρελθόν, ή πιστεύει πως θα βρεθεί στο μέλλον, στο δρόμο του».